gastro zařízení, konvektomaty, varné bloky, profesionální myčky, mycí stroje, kávovary, chladicí a mrazící zařízení, šokery, kuchyňské roboty, tyčové mixéry, řezačky zeleniny, výrobníky


Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii

SORTIMENT


DOKUMENTACE


KONTAKTY

Kronen Praha, spol. s r.o.
Lysinská 1863/44
Praha 4 – 143 00

Tel.: 241 77 38 05
Fax: 241 77 38 37

Velkokapacitní stroje na zpracování potravin Kronen

Řadit dle:

Ať už jde o krouhačky zelí, loupačky brambor, loupačky jablek, balicí linky, kostkovačky, kráječe nebo pásové řezačky, odstředivky, mycí zařízení na zeleninu, ovoce a saláty, tvarovací stroje či vysekávací automaty, firma KRONEN patří ke špičce mezi dodavateli technologie pro velkokapacitní závody na zpracování potravin v České republice. Dodáváme výkonné a odolné  stroje pro zpracovatele potravin v konzervárenství, mrazírenství, při výrobě hotových, chlazených a sterilizovaných jídel. Velkokapacitní stroje značky KRONEN  je vyráběno z nerezové oceli, využívá moderní technologie a splňuje náročné bezpečnostní a především uživatelské požadavky. Vyniká vysokou kvalitou provedení a nadstandardní výdrží i při dlouhodobé zátěži.

TIP:

Jahody patří bezesporu k ovoci, které vyžaduje šetrné zachází a pro jejich mytí to platí dvojnásob!

Tuto výzvu aktuálně vyřešili inženýři firmy Kronen úpravami mycího stroje GEWA 5000, kterou obohatili nápaditými vlastnostmi, ušitými na míru pro portugalského zákazníka. Tento závod na zpracování zeleniny a ovoce je jedním z nejdůležitějších evropských podniků na trhu s hlubokozamraženou zeleninou. Zde jsou přitom zásadními předpoklady efektivita a žádné odklady a z tohoto důvodu také podnik investovl do automatizovaného strojového parku..

Myčka KRONEN GEWA 5000 je důležitou součástí této automatizace: umyje až 2 tuny čerstvých jahod, ale také dalších produktů, jako například rajčat – za jednu hodinu.

A speciálně pro šetrné, průběžné mytí a následné sušení je koncipována GEWA 5000 s pásovým vynašečem a kombinovaným SUŠÍCÍM A ODSÁVACÍM zařízením.
 
Výškově nastavitelné  SUŠÍCÍ zařízení (1) - větráksuší jahody nejdříve v horní části a to z kolmého směru..
Následně odstraní ODSÁVACÍ JEDNOTKA (2) kapky zbývající vody ze spodní části jahod, a to po celé šířce pásu, stejně jako veškerou vodu z řemenu. Zanášení vody do dalšího procesu zpracování je tímto silně redukováno. Kromě toho odstraňuje ODVĚTRÁVACÍ ZAŘÍZENÍ (3) pod pásem případné zbývající částečky.

 
Díky tomuto šetrnému způsobu mytí a sušení jsou jahody připraveny pro další zpracování tím nejlepším způsobem (v tomto případě pro šokové zmrazování).
Dalším výrazným „zlepšovákem“ u tohoto stroje je KRONEN Water-Management-System (WMS = centrálně řízené napouštění a vypouštění myčky) se 3 lapači písku, stejně jako bočním vynašečem jemných částic pomocí bubnového síta.

Více informací o výhodách a popis funkce naleznte zde: odkaz .


 

Míchačka salátů a jemných produktů K 120

Míchačka salátů a jemných prod...

  • Míchačka salátů a jemných produktů K 120
  • Kronen
  • OME70100
  • 1,5 kW

Loupačky, krouhačky, kostkovačky, pásové řezačky, mycí zařízení a další stroje pro zpracování potravin Kronen

Velkokapacitní stroje na zpracování potravin KRONEN jsou vhodné pro zemědělské výrobní závody, masokombináty, mrazírenský průmysl, pro zpracovatele potravin v konzervárenství, v lahůdkářstvích, pro pěstitele zeleniny a ovoce, pro ovocnářské firmy, pro biofarmy, při výrobě hotových, chlazených a sterilizovaných jídel a ve všech dalších provozech, kde je třeba zpracovávat potraviny ve velkém.
Velkovýrobci potravin se bez profesionální technologie a strojů rozhodně neobejdou. Firma KRONEN nabízí široký sortiment strojů a přístrojů pro velkokapacitní zpracování potravin.

KRONEN, dodavatel strojů a přístrojů pro velkokapacitní zpracování potravin

Součástí naší nabídky jsou balící linky, kostkovačky, krouhačky zelí, loupačky brambor a kořenové zeleniny, loupačky jablek, pásové řezačky zeleniny, segmentovací stroje, tvarovací stroje a vysekávací automaty. Kostkovačky najdou uplatnění například při strojové výrobě salátů a pomazánek v lahůdkářství nebo ve výrobě jogurtů, loupačky brambor a řezačky zeleniny se zase hodí např. při výrobě bramborových a zeleninových chipsů.

Dále dodáváme mixy na listové saláty, mycí zařízení, odstředivky, ruční kráječe a loupačky, ruční vysekávací stroje a další gastrotechniku. Každému provozovateli dokážeme poradit vhodné vybavení, které mu bude nejen dobře sloužit, ale zároveň i vyhovovat nárokům na konkrétní provoz.