gastro zařízení, konvektomaty, varné bloky, profesionální myčky, mycí stroje, kávovary, chladicí a mrazící zařízení, šokery, kuchyňské roboty, tyčové mixéry, řezačky zeleniny, výrobníky


Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii

SORTIMENT


DOKUMENTACE


KONTAKTY

Kronen Praha, spol. s r.o.
Lysinská 1863/44
Praha 4 – 143 00

Tel.: 241 77 38 05
Fax: 241 77 38 37

Stroje na zpracování zeleniny

Řadit dle:

Kráječe zeleniny Kronen, nerezové odstředivky na saláty značky Kronen, řezačky zeleniny Hällde, kotouče pro jednotlivé typy přístrojů a další příslušenství pro řezačky a kráječe dodává firma Kronen. Vyberte si kostičkovače, krouhací kotouče, řezací kotouče, strouhací kotouče a další stroje na zpracování zeleniny dodáváme do všech gastroprovozů.
 

Odstředivka na saláty ES 21

Odstředivka na saláty ES 21

  • Odstředivka na saláty
  • Kronen
  • 15100

Řezačky zeleniny, odstředivky, kráječe a stroje na zpracování zeleniny Kronen

Krájí plátky, kostky, krouhají, sekají nadrobno, zpracovávají zeleninu tak, jak potřebujete. Stroje na zpracování zeleniny značky Kronen jsou vhodné pro velké restaurace, pizzerie, školy, nemocniční jídelny, domovy důchodců, zeleninové bary, snacky, bufety i rychlá občerstvení. S řezačkami zeleniny značky Hällde a s kráječi zeleniny s dokážete bezpracně připravit 50 až 800 porcí zeleniny denně dle vybraného typu a velikosti.  Doobjednat si můžete nejrůznější typy kotoučů na jemný řez, hrubý řez, kostičkovače různých velikostí a průměrů, krouhací kotouče, řezací kotouče nebo strouhací kotouče.

Odstředivka Kronen pro sušení salátů a zeleniny

Nerezová odstředivka značky Kronen vám pomůže osušit 2 kilogramy salátu nebo až 25 kilogramů zeleniny za hodinu. Má obsah 18 litrů a patří mezi skvělé pomocníky v gastroprovozech zaměřených na přípravu čerstvé zeleniny.  Kronen patří v České republice mezi nejlepší dodavatele vybavení pro malé i velké gastroprovozy. Vyberte si z naší nabídky vše, co pro váš provoz potřebujete nebo si nechte poradit. Vybavíme váš gastroprovoz na míru.

Kráječe, strouhačky, řezačky zeleniny Hällde, řezačky zeleniny Kronen, odstředivky a k tomu široký sortiment kotoučů, nabízí dodavatel profesionální gastrotechniky, firma Kronen. Řezačky zeleniny a odstředivky jsou nenahraditelným pomocníkem pro velké kuchyňské provozy, restaurace, pizzerie, nemocnice, školy a další gastroprovozy. Stroje na zpracování zeleniny by neměly chybět v žádné profesionálně vybavené kuchyni. Díky nim můžete připravovat zeleninu, ovoce, oříšky, houby i sýry ve velkém. Některé ze strojů vám umožní nachystat klidně i osm set porcí denně.