gastro zařízení, konvektomaty, varné bloky, profesionální myčky, mycí stroje, kávovary, chladicí a mrazící zařízení, šokery, kuchyňské roboty, tyčové mixéry, řezačky zeleniny, výrobníky


Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii

SORTIMENT


DOKUMENTACE


KONTAKTY

Kronen Praha, spol. s r.o.
Lysinská 1863/44
Praha 4 – 143 00

Tel.: 241 77 38 05
Fax: 241 77 38 37

Salátové bary, chlazené vitríny, vinotéky

Řadit dle:

Salátové bary, vinotéky, chlazené vitríny Enofrigo, samoobslužné vitríny Jolly, samoobslužné bufetové stoly,  vitríny na cukrářské výrobky a další sortiment najdete v nabídce firmy Kronen. Naše produkty jsou prověřené kvality od známých dodavatelů a značek. Enofrigo nám dodává celý sortiment salátových barů, vinoték, bufetových chlazených vitrín. Pro více informací nás kontaktujte.
 

Chlazená bufetová vitrína Jolly

Chlazená bufetová vitrína Joll...

  • Samobslužná vitrína
  • Enofrigo
  • 1070x630x1200 mm

Enofrigo: salátové bary, vinotéky a chlazené bufetové vitríny od dodavatele Kronen

Jsme dodavatelem salátových barů a chlazených bufetových vitrín značky Enofrigo. V naší nabídce najdete například bufetovou vitrínu Jolly v luxusním provedení. Salátové bary a chlazené vitríny jsou vhodným vybavením především pro větší gastroprovozy, kde se jídlo podává formou samoobsluhy. Hodí se v hotelech, velkých restauracích, při snídaních a obědech a také v salátových barech. Své uplatnění najdou rovněž v cateringu na nejrůznějších společenských a firemních akcích, při servírování coffe breaků, na svatbách, oslavách při bussiness setkáních a obědech formou samoobslužného bufetu.

Vybavení pro catering, coffee breaky a snídaně

Kronen dodává salátové bary a vinotéky ve vysoké kvalitě a provedení.  Sortiment Enofrigo, to je spojení reprezentativního, kvalitního a funkčního vybavení pro restaurace, hotely i kavárny.. Potřebujete-li vybrat to správné zařízení, pro váš hotel, restauraci, penzion nebo jakýkoliv jiný gastroprovoz, kontaktujte nás.

Kronen vám nabízí sortiment salátových barů, chlazených vitrín, vinoték a bufetových vitrín v provedení z masivního dřeva a prvotřídního nerezu.  Naše nabídka produktů je ideální pro servírování snídaní v hotelech a penzionech, studených bufetů a cateringu na firemních i společenských akcích a při významných událostech.