gastro zařízení, konvektomaty, varné bloky, profesionální myčky, mycí stroje, kávovary, chladicí a mrazící zařízení, šokery, kuchyňské roboty, tyčové mixéry, řezačky zeleniny, výrobníky


Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii
Špičkový dodavatel
technologie pro gastronomii

Optimalizace provozních nákladů

ASCC WE - Konvektomaty ALBA 
Hospodárnost, výtěžnost, skvělá kvalita jídel. Úspora času, šetrná úprava pokrmů, minimum tuků. Až o 80% nižší náklady na elektřinu oproti horizontální varné technice, až o 50% menší spotřeba vody  a intuitivní ovládání. Shrnuto a podtrženo - White efficiency = efektivita a účinnost
Více informací zde nebo u obchodních zástupců či na moderovaných live cooking show.
Získejte i Vy několik hodin denně pro sebe a vydatné úspory pro Vaši pokladnu!
 
 
-----
 
 
 
Moderní technologie není jen o hezkém designu, digitálním displeji a vysokým počtem anglicky pojmenovaných funkcí.
 
Slouží nám především pro usnadnění práce, pomáhá snižovat provozní náklady a dodržovat hygienické předpisy.
 
Snahy mnoha výrobců směrují k vývoji ekologických řešení funkcí svých výrobků, tak, aby přispěli k celosvětovému trendu zabránění plýtvání obnovitelnými zdroji, ať už je to snižování spotřeby vody, elektrické energie a s tím spojenými emisemi CO2.
 
Nahlédněte i Vy do světa úspor!  

DOTAZNÍK JÍDELNY KE STÁHNUTÍ ZDE

 Více o emisích CO2.pdf

  

 

HOBART používá čerstvou vodu třikrát.

Inovativní systém WATER SAVING 3-PLUS snižuje spotřebu čerstvé vody u mycích strojů s výsuvným krytem

 

HOBART představuje svůj nový systém WATER SAVING 3-PLUS pro myčky s výsuvným krytem

Tato technologie šetří až 4 litry čerstvé vody na koš, což znamená roční úsporu až 1,640 EUR (42260 Kč) při obvyklé kapacitě 150 košů za den.

Systém HOBART 3-PLUS funguje takto: všechna voda, která vstoupí do myčky, se použije 3krát: na oplach, na regeneraci mycího roztoku a mimo myčku na manuální předmytí.

Odpadní voda z myčky se převádí do tanku přes filtraci. Potom čerpadlo přečerpá tuto přefiltrovanou vodu do zóny pro ruční předmytí, předtím než se voda vypustí do odpadu.

Teplá odpadní voda stále obsahuje mycí prostředek a tím zefektivňuje funkci ručního předmytí

Nová, čerstvá voda z vodovodniho řadu je nutná pro předmytí pouze, pokud je tank prázdný.

 

WATER SAVING 3-PLUS je kompatibilní se všemi modely myček HOBART s výsuvným krytem řady PROFI a PREMAX a je možné jej také doinstalovat ke stávajícím myčkám.

Voda je vzácná a nenahraditelná látka, která vytváří základ pro veškerý život – proto HOBARTdo svých mycích strojů začleňuje jakýkoli možný mechanismus pro úsporu vody. To je dobré pro životní prostředí a současně pro snížení provozních nákladů.

 

Nový systém od HOBARTu WATER SAVING 3-PLUS spojuje ekologii a hospodárnost, čímž vytváří majoritní přínos pro udržitelné používání přírodních zdrojů.

Navíc, systém 3-PLUS posunul HOBART o krok blíže jeho velkému cíli: Mýt bez vody“

 

EKOLOGIE A HOSPODÁRNOST (dokument ke stažení)

Ceny energií celosvětově rostou.

Vzhledem ke vzrůstající globální spotřebě energie je šťastný konec stále v nedohlednu. Restauratéři, hoteliéři, cateringové společnosti cítí její následky, platí stále více za stejné služby a výrobky. A co je horší, životní prostředí trpí čím dál tím více, jelikož větší spotřeba energie znamená více emisí CO2.HOBART již dlouhá léta prosazuje program pro ochranu klimatu pod názvem CO2NSEQUENT. Cílem je odhalit skrytý potenciál v efektivnosti procesů a takto přispět k ochraně životního prostředí. Naši zaměstnanci se proto nedívají jen na samotný výrobek, celý výrobní proces je podrobován detailnímu zkoumání, například z hlediska vstupů a vlastní výroby.

Nejnovějším příkladem je představení nové řady PREMAX. Tato inovativní řada myček HOBART s technologií navrženou světovým lídrem ve výrobě profesionálních mycích strojů je schopna ušetřit až 50% vody a dále významné množství energie a chemických prostředků v porovnání s podobnými stroji – a přitom stále dosahovat stejně výborných výsledků. Šťastný majitel šetří peníze pokaždé, když jeho myčka pracuje a současně přispěje k ochraně životního prostředí.


FAKTA A ČÍSLA:

V porovnání s běžnými pásovými myčkami a s průměrnou dobou chodu myčky 4 hodiny denně, ušetří nová myčka PREMAX FTP 400.000 l vody ročně – rok co rok co rok. A to není vše. Protože PREMAX využívá tak málo vody, o to méně energie je potřeba k jejímu ohřevu, což v konečném ohledu snižuje množství emisí CO2 unikajícího do ovzduší, který vzniká při její výrobě.

V našem případě by roční spotřeba energie byla nižší o 28.000 kWh. A emise CO2 – jedna z hlavních příčin globálního oteplování – by se snížily o 18.800 kg. Pro Vaši informaci: To je hmotnost čtyř dospělých slonů. Pokud vztáhneme tyto počty na všechny profesionální pásové myčky, které v současnosti pracují v Evropě, došli bychom k tomu, že technologie PREMAX by snížila roční emise oxidu uhličitého o 800.000 tun – a to pouze v Evropě.

To vše umožňují inovativní technologie, které HOBART vyvinul v Technologickém centru mateřského koncernu Illinois Tool Works. Ve spojení s řadou PREMAX jsme již přihlásili téměř stovku patentů.

Ocenění:

Snaha se cení, a to platí i v profesionálních kruzích. Od oficiálního uvedení na trh vyhrála řada mycích strojů PREMAX mnoho prestižních mezinárodních ocenění, např. v oblasti cateringu leteckých společností či zaoceánských křižníků. Díky PREMAXu byl HOBART zvolen do klubu „100 největších inovátorů v Německu“.

V řadě PREMAX se snoubí inovace a dobře prověřená, tradiční kvalita „Made in Germany“.

Všechny myčky HOBART vyrábí naši zkušení zaměstnanci ve třech výrobních halách v Offenburgu, na jihu Německa. A náš ochotný tým pracovníků zákaznické podpory po celém světě zajišťuje, že vše běží hladce, od první informace, přes nabídku až po údržbu a servis.

Řada PREMAX v současné době zahrnuje pásové myčky typu FTP, průchozí (haubnové) myčky typu AUP.a podstolové myčky GP a FP.

S řadou PREMAX má HOBART odpověď pro všechny výzvy spojené s profesionálním mytím – pomáhá provozovatelům šetřit peníze a zároveň velkou měrou přispívat k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů.
Ekonomika a ekologie – v případě řady PREMAX značky HOBART žádný rozpor.

 

 


Akvária Farda | Automatické kotle na pelety | Bazény a vířivky | BydlímeKvalitně.cz - Netradiční kuchyňský robot. | Čakry Aura | Dámské oblečení | Dětské tábory od cestovní kanceláře SINDIBÁD | doplňky pro auto a volný čas - Pro Vaše Auto | Dřevěné domy | DŮM a Vybavení | Fitness Plzeň | Gymnastické zboží na Natalyshop-Sasaki.com | Kadria - kotle, pelety, peletky | LUXO koupelny - koupelnový nábytek, vany, baterie, sprchové kouty | Nejlepší vtipy na Vtipy o.xf.cz | Odklad | Praktický-život.cz | ProduktShop | Recepty | RekreacniDomy.cz | Server hosting | Spalovače tuku | Tescoma | Ubytování Moravský Kras | Wellness Víkend | ostatní partneři >>